Elektronik ödeme sistemlerinin yaygınlaşmasıyla astropay kart dikkatleri üzerine çekmeye başlamıştır. Kartın en bilinen özelliği ön ödeme sitemine sahip olmasıdır. Ön ödeme sistemi, kartı satın alırken ödenen ücrete verilen isimdir. Kartı satın aldıktan sonra bu kart ile alışveriş yapmak ya da ödeme yapmak mümkündür.

Üstelik herhangi kişisel bilgiyi paylaşmadan güvenli ödeme yapılabilmektedir. Kartı satın almadan evvel ödeme yapılacak bütçe belirlenmeli bu bütçenin ücretine uygun kart satın alınmalıdır. Çünkü astropay kart tek kullanımlık ön ödemeli karttır. Para üstü vermemektedir. Kartı satın alındığı zaman öncelikle belirtilen mail adresine 16 haneli, üstün güvenlikli şifre gelmektedir.

Bu şifre kullanılarak ödeme yapılabilir. Şifre tamamen güvenlidir. Ayrıca şifreyi müşteri temsilcisi dahil kimse bilmemektedir. Bilgisi yalnızca müşteriye aittir. Kartı kullandıktan hemen sonra ise şifre iki dakika içinde iptal olur.

Astropay Kart Nasıl Kullanılır?

Elektronik ödeme sistemi olan astropay kartın kullanım alanı geniştir. Öncelikle kartı satın aldıktan sonra internet üzerinde rahatlıkla alışveriş yapmak mümkündür. Online mağazalarda alışveriş yaparken mağdur olan binlerce müşteri mevcuttur. Bu noktada astropay kartın güvenlik avantajından faydalanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Online mağaza ödeme seçenekleri arasında astropay kart varsa hızlı ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Ayrıca sistem üzerinden çeşitli oyun ve uygulamaların ödemelerini de yapmak mümkündür. Bunun dışında her türlü ödeme astropay kart ile gerçekleştirilebilir. Dolar kuru üzerinden işlem yapan kartı dileyen müşteriler bozdurarak nakit paraya çevirebilmektedir. Bunun için ilgili sitenin müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek yeterlidir. İşlem en geç beş dakika içinde gerçekleştirilmektedir.

Ön Ödemeli Astropay Kart
Etiketlendi:     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WHATTSAPP İLETİŞİM