Nette % 100 Güvenli Ödeme

 

Online olarak yapacağınız alışveriş ya da finansal işlemleriniz de banka bilgilerinizi paylaşmak istemeyebilirsiniz. Kişisel verilerin üçüncü kişilerin eline geçme riski sizi huzursuz edebilir. Oysa artık size ön ödemeli sanal kart olarak hizmet veren astropay ile tanışabilirsiniz. 16 rakamlı ve bir kerelik kullanım özelliği ile dijital kart formatına sahip bu ürün, dijital dünyanın en önemli ödeme aracı olarak popülerliğini arttırmaktadır. Sizlerde kredi kartı ve şahsi bilgilerinizi paylaşmadan hemen bu adımı atabilir ve eşsiz seçeneği deneyebilirsiniz.

 

24 Saat Temin Edebileceğiniz Sanal Kart

 

E ticaret siteleri, bahis platformları ve daha pek çok alanda aktif olarak astropay kart kullanabilirsiniz. Lazım olan miktara denk gelen seçenekleri temin edebilir ve hemen kullanım performansına erişebilirsiniz. Güncel ancak makul dolar kuru üzerinden alabileceğiniz kartı, yine zarar etmeden bozdurabilir ve paraya dönüştürebilirsiniz. Bütün bu işlemlerin yüksek SSL sertifikasına sahip sitemizden yapılacağını da unutmamalısınız.

 

Hızlı ve Hemen Teslim Hizmet Adresiniz

 

Satın aldığınız paketi en geç 5 dakika içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Artık alışverişinizde kredi kartı numarası girmek yerine bu dijital kodu kullanmak yeterli olacaktır. Bu sayede aklınıza takılan soru işaretlerini de ortadan kaldırabilirsiniz. Kaliteli ve güven dolu ödeme için dünya genelinde ilgi gören karta, Türkiye’de sahip olmaya çok yakınsınız. Detaylı bilgi ve ödeme yöntemleri hakkında da müşteri hizmetleri birimimize yazabilir, dakikalar sonra geri dönüş yaptıklarını da görebilirsiniz.

Nette % 100 Güvenli Ödeme
Etiketlendi:     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WHATTSAPP İLETİŞİM