Eğer sitenizin para yatırma ekranında AstroPay ismini görüyorsunuz hemen astropay ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Resmi AstroPay Bayilerininden birinin sitesinden canlı destek hattı ya da telefon ile arayarak müşteri temsilcileri ile görüşerek alım yapabilirsiniz.

Satın alma işlemi çoğu resmi bayide şu şekilde yapılmaktadır. Öncelikle canlı destek ya da telefon ile müşteri temsilcilerinden AstroPay Kart için fiyatları öğrenirsiniz, ve almak istediğiniz miktar için Banka hesap bilgilerini alarak havale yaparsınız, tekrar müşteri temsilcilerine ulaşarak havale bilgilerinizi vererek kartınızı hemen alabilirsiniz.

Ancak unutmamanız gereken en önemli şey sadece Resmi bayilerden işlem yapmanız, bilmediğiniz tanımadığınız firmalar ile kesinlikle alışveriş yapmayınız. Günümüzde maalesef onlarca dolandırıcı site açılmış olup kendilerini resmi bayi gibi tanıtmaktadır ve siz ödemeyi yaptıktan sonra telefon numaralarınızı engelleyerek sizinle iletişimi kesmektedirler. İnternet sitelerine girmeye çalıştığınızda IP adresinizi engelleyerek erişiminizi kapatmaktadırlar.

Eğer bildiğiniz bir İnternet sitesi yoksa size önereceğimiz bu AstroPay bayisi ile iletişime geçerek güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Unutmayın, güvenliğiniz her şeyden önce gelir!

WHATTSAPP İLETİŞİM