Sanal dünyada alışveriş imkanı sağlayan internet bankacılığı, beraberinden güvenlik problemi meydana getirmiştir. Bu sorunlardan biri kuşkusuz kredi kartı bilgilerinin çalınmasıdır. Astropay, bu kategoride gerçekleştirilen en iyi çözüm seçeneklerinden biridir.

On altı haneli olan Astropay, tek kullanımlık bir karttır. Bu numaralar ikinci bir alışverişte kullanılamaz. Bu özelliği ile güvenli kullanım özelliğine sahiptir. Bu kartın diğer bir avantajı kullanıldıktan sonra başkasının eline geçtiği zaman her hangi bir problem çıkarmamasıdır. Bu yönüyle oldukça güvenli özelliklere sahiptir. İnternette güvenli alışveriş imkanı sunan astropay, birinci sınıf seçeneklere sahiptir.

Sanal Dünyada Güvenli Alışveriş İmkanı Sunar

Tek seferlik kullanılan ve içerisinde bakiye kaldığı zaman bakiyesi iade edilen Astropay, Dünya genelinde tercih ediliyor. On altı hanelik kodun sık sık yanlış girilmesi bloke problemi meydana getirebilir. Bu nedenle üzerindeki numaralar doğru bir şekilde girilmelidir. Astropay bozdurma seçenekleri, paranızın boşa gitmesini engeller.

Kartı kullanmaktan vazgeçerseniz, içerisindeki dolar bakiyesi geri ödenmektedir. Tek kullanımlık bu kartı kullandıktan sonra içerisinde bakiye kalırsa, bu bakiye de hesabınıza geri ödeniyor. Bu işleme Astropay kart bozdurma işlemi denilmektedir. Güvenli kullanım seçenekleriyle sanal alemde istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Dolar bazında satın alınan Astropay seçenekleri, bakiyesine göre fiyatlandırılmaktadır. Paykasa euro bazındadır, bir yıl geçerlidir ve sadece şirketlere verilir. Astropay kart seçeneklerinde böyle bir sınırlandırma yoktur. Bu kart herkese verilmektedir. Banka kartı ile alışveriş yapan herkes bu kartı kullanabilir.

İnternette Alışverişin Güvenli Hali

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WHATTSAPP İLETİŞİM