Günümüz internet dünyasının güvenlik açıkları göz önünde bulundurulmak suretiyle, ön ödemeli sanal kartlar devreye girdi. Özellikle astropay şu an dünya çapında en çok kullanılan bu sistem arasında yer almaktadır. Güvenilir yoldan alışveriş imkanı tanımasının yanı sıra, kolay kullanım fırsatı tercih sebeplerinin başında geliyor.

Yapılan alışveriş neticesinde uzun süre ödeme aşamaların yerine, elde edilen 16 haneli kart üzerinden kolaylıkla işlem yapılabilmektedir. Üstelik kullanımdan sonra geçerliliğini yitirmesi sayesinde ayrı bir güven sunuyor. Yeniden kart almak istediğinde tekrar site üzerinden müşteri temsilcisine bağlanarak, gerekli aşamaları geçmek suretiyle süreç tamamlanabilir.

Kişisel Bilgi Olmadan Keyifli Alışverişin Yolu

Kredi kartı veya banka kartları internet üzerinden yapılan alışverişle, kişisel bilgilerin sızdırılmasına neden olmaktadır. O yüzden astropay kart herhangi bir özel bilgi sunulmadan alışveriş sürecinin sona ermesine fırsat veriyor. Böylece kişisel bilgilerin üçüncü kişilerin eline geçmesine önlem alınmaktadır.

Üstelik sadece 16 haneli kart numarası giriş yapılarak onaylamak suretiyle alışveriş sona eriyor. Döviz kuru üzerinden belirlenmiş limitler dahilinde, farklı paketler arasından seçim yapmak mümkün. Böylece gerçekleştireceğiniz ürün ve hizmet alışverişi için, farklı miktarlarda yükleme yapabilirsiniz.

Tüm Sitelerde Kullanmak Mümkün

Astropay kart, internet üzerinde artık tüm siteler bünyesinde kullanım olanağı tanımaktadır. Alışveriş siteleri ön ödemeli sanal kartlar için ayrı bir bölüm bulunduruyor. Çok düşük komisyonlar ve belirlenmiş alt limitlerle elde edebileceğiniz sanal kart üzerinden, alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Güvenli Yoldan İnternet Alışverişi
Etiketlendi:     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WHATTSAPP İLETİŞİM