Güvenli yollardan alışveriş imkanı tanıyan yeni nesil ön ödemeli kart sistemi, internetin vazgeçilmez parçası haline geldi. Özellikle bu konuda dünya çapında geniş bir kitleye ulaşan astropay bozdurma seçeneği üzerinden de destek veriyor. Herhangi bir yerde nakde ihtiyaç duyulduğunda, ön ödemeli sanal kart içerisindeki miktarı bozdurma şansı elde edilebilmektedir. Böylece acil nakit sıkıntısına çözüm üretilebilmektedir.

Kısa Süre İçerisinde Bozdurma İmkanı

İnternet üzerinden güvenli alışveriş fırsatı sağlayan astropay, bunun tersi fırsat sunan bozdurma seçeneğini de sağlamaktadır. 16 haneli kart ile site üzerinden müşteri temsilcilerine bağlanılarak işlem gerçekleştirilebilir.

Belirlenmiş alt limitler ve döviz kuruna bağlı olarak işlem değişkenlik gösterebilir. En fazla 10 dakika içerisinde tamamlanan astropay kart bozdurma işlemi ile beraber, miktar banka hesabına geçer. Düşük komisyon üzerinden yapılan alışveriş ile bankamatik aracılığı eşiğinde hesabınıza aktardığınız miktarı güvenle çekebilirsiniz.

Yüksek Kur Üzerinden Bozdurma İmkanı

Kurumsal firma olarak güvenli bir portal içerisinde yüksek kur üzerinden bozdurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Canlı destek hattı üzerinden müşteri temsilcilerine bağlanarak bozdurmak iseniz miktarı iletmeniz yeterlidir. Banka hesap numaranızı ve kart numarasını da vererek işleminizin en fazla 10 dakika içerisinde tamamlamasına fırsat vermeniz mümkün.

Böylece ne zaman nakde ihtiyacınız olduğunda hemen en yakın bankamatik üzerinden paranızı çekebilirsiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz miktar size kalmıştır. Belirlenmiş alt limit ve döviz kuru baz almak suretiyle, dilediğiniz miktarı hesabınıza aktarabilirsiniz.

Güvenli Yoldan Astropay Bozdurma İşlemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WHATTSAPP İLETİŞİM