İnternet üzerinden güvenli alışverişin yolu astropay üzerinden geçiyor. Kişisel bilgilerin yer almadığı sistem sayesinde, sadece 16 haneli rakam üzerinden alışveriş imkanı sunulmaktadır. Tek yapılması gereken döviz kuru üzerinden belirlenen alt limitler eşliğinde yükleme gerçekleştirmektir. Bunu sağlamak adına ise siteye giriş yaparak müşteri temsilcisine bağlanmak yeterlidir. Belirli aşamaları geçerek yükleme yapabilir, 16 haneli ön ödemeli sanal kartınızı alarak farklı sitelerde kullanabilirsiniz.

Güvenli Yol Üzerinden Alışveriş

Günümüz teknoloji dünyasında artık internet üzerinden alışveriş gerçekleştirmek vazgeçilmez bir unsur haline geldi. Zaman kaybetmeden, beklemeden zengin seçenek altında sayısız ürün ve hizmete ulaşılabilmektedir. Tabii bunu gerçekleştirmek adına mutlaka güvenli bir yol bulmak gerekir. Zira kredi kartı veya banka kartı gibi olanaklar, kişisel bilgilerin internet üzerinden sızmasına neden olmaktadır.

Bu konuda astropay kart özel bilgilerin üçüncü kişilerin eline geçmesine engel oluyor. Zira internet üzerinden alışveriş tamamlanırken bu sanal kart sayesinde hiçbir kişisel bilgi girmeye gerek yok. Sadece 16 haneli numarayı tuşlayarak onay vermek yeterlidir.

Farklı Ürün ve Hizmete Kolay Ulaşım İmkan

Dünya çapından tüm internet siteleri aracılığıyla artık bu sanal kart üzerinden alışveriş gerçekleştirmek mümkün. Güvenli yoldan alışveriş keyfinin yanı sıra, hızla ve kolayca tamamlama şansı kullanıcıları bu sisteme yöneltiyor. Herhangi bir sorun yaşanmadan, sitelerin sanal kartlar için özel olarak açtığı kısma, alışveriş tamamladıktan sonra numarayı girmek yeterlidir. Farklı limitlerle bu karta sahip olmak mümkün.

Güvenli Şekilde Alışverişi Tamamlama Rahatlığı
Etiketlendi:     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WHATTSAPP İLETİŞİM