Güvenli Sanal Alışveriş İçin Astropay Kart

 

İnternet siteleri üzerinden yapmak istediğini ödemelerde, genel olarak kredi kartı ve kimlik bilgilerinizin verilmesi gerekmektedir. Ancak bu durumlar sonrasında, hesaplarınıza erişilme durumları görülmekte ve bunun sonucunda bakiyelerin boşaltılması ile ciddi anlamda mağduriyetler yaşanabilmektedir. Özel kadromuz ile birlikte satış işlemini sağlamış olduğumuz astropay işlemleri sayesinde, online alışveriş sitelerinden satın almak istediğiniz her çeşit ürün için kredi kartı bilgilerinizi vermenize gerek kalmamaktadır. Aynı zamanda para çekme işlemleri içinde oldukça kolaylık sunmakta olan sanal kart, içerisindeki bakiyeyi kendi belirleyebilecek olduğunuz hizmetlerin başında gelmektedir.

 

Video Oyunları İçin Astropay Kart

 

Özellikle son 15 yıl içerisinde giderek artan bilgisayar ile video oyunları tercihinin ön planda olmasını sağlamıştır. Her yıl daha fazla özellik ve grafik seçenekleri ile piyasaya sürülen video oyunları, genel olarak resmi site adreslerinden satın alınabilmektedir. Resmi site adreslerinin yanı sıra bazı aracı sitelerden de satışa sunulan video oyunları için kullanabilecek olduğunuz astropay kart seçeneklerimiz, tek seferlik kullanım hakkını sizlere sunmaktadır. Buna göre 50 TL ya da 70 TL gibi bir ücret ile satın almak istediğiniz oyunlar için kart içeriğine bu miktarda bakiye yükleyerek, bir seferlik kullanım hakkını elde edebilirsiniz.

 

Gizlilik İlkesi İle Kullanılan Astropay Kart

 

Farklı marka ve firmalar ile gizli anlaşmalar yürütülen görüşmeler sayesinde, ürün ya da gıda alışverişleri için yararlanabileceğiniz kart hizmetlerimizde, herhangi bir kart ya da hesap bilgilerinizi vermenize gerek kalmamaktadır.

 

Güvenli Sanal Alışveriş İçin Astropay Kart
Etiketlendi:         

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WHATTSAPP İLETİŞİM