Astropay, online dünyasında güvenli alışveriş imkanı sunan geçici kredi kartlarıdır. Üzerindeki on altı hanelik rakamlar, alışveriş anında kullanılır. Oyun siteleri, alışveriş siteleri ve benzeri birçok sitede bu kart pratik bir şekilde kullanıyor. Güvenli olması nedeniyle son zamanlarda Türkiye’de ve Dünyada yayılmaya başladı.

Kart bilgilerini kullanmadan istediğiniz gibi alışveriş işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli sanal alışveriş seçenekleriyle çözüm üreten bu hizmet, kısa sürede en çok tercih edilen seçenek haline geldi. Banka kartı ile ilgili sorunları büyük ölçüde çözüme kavuşturan bu kart, kullanıldıktan sonra atılmaktadır. Bu kartın diğer bir avantajı çalınma gibi problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Yeni Nesil Online Güvenli Alışveriş Seçeneği

Kart başvuru işlemleri de oldukça kolay. Gerekli bilgilerin girilmesinden sonra kısa sürede kart adresinize geliyor. Bu kategoride 7/24 çözüm üretiliyor. Astropay kart bozdurma işlemleri de oldukça pratik. Dolar üzerinde satılan bu kartlarda dolar bazında kredi bulunuyor. Kartı kullanmaktan vazgeçerseniz veya kartta bakiye kalırsa, Astropay bozdurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İçerisindeki bakiye dolar bazında yeniden hesabınıza aktarılıyor.

Dolar üzerinden ödeme yapıldığı için başvuru esnasında dolar birimini kullanmanız gerekir. Paykasa bir yıl geçerlidir ve şirketlere özeldir. Astropay ise herkesin rahatlıkla kullanabildiği tek kullanımlık güvenli kredi kartı hizmetidir. Karttaki numaralar, değişkendir. Her kartın özel numarası bulunmaktadır. Kart üzerindeki numaralar doğru bir şekilde girilmelidir. Numaraların alışveriş esnasında bir kaç defa yanlış girilmesi durumunda kart bloke olabilir. Bu durumda ikinci bir kart almak zorunda kalabilirsiniz.

Güvenli Online Alışveriş Seçeneği Astropay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WHATTSAPP İLETİŞİM