Günümüzde internetin her alanda kullanılması hayatımızı ciddi anlamda kolaylaştıran bir etmendir. Özellikle alışveriş konusunda bize yardımcı olan sanal marketler çığır açıcı bir buluştur. Satış ve pazarlamanın internet üzerinden bu kadar kolay yapılabilmesi hizmet sektörünün de internete taşınmasını sağlamıştır. Son yıllarda oyun, eğlence ya da hobi amaçlı satın alınan hizmetleri internette bulmak mümkündür.

Karşılığında ödeme yaptığınız bu hizmetleri alırken tereddüt ettiğimiz tek konu ise güvenliktir. Hem alışverişte hem de oyun ve eğlence sitelerinde kullanabileceğiniz Astropay ile ödeme yöntemi sizi bu dertten kurtarıyor. Detaylarını yazımızın devamında bulabileceğiniz Astropay kartı, bu ödeme yöntemine açık olan tüm web siteleri ve işletmelerde kullanabilirsiniz.

Astropay Nedir?

Astropay, sanal para adı verilen bir ödeme yöntemidir. Sizlere sunduğumuz bu hizmette ön planda olan durum ise güvenliktir. Astropay kart tercih edilmesinin en büyük sebebi güvenli olmasıdır. İkinci etmen olarak da kullanım kolaylığı ve hız gelmektedir. Astropay ödeme yönteminden faydalanmak için kartınızın olması gerekir. Astropay kart, bu konuda uzun yıllardır hizmet veren güvenilir web sitemizden alınabilir. Kart sahibi olmak için sitemize üye olmak koşullarını gözden geçirmeniz yeterlidir. Koşullara uygun kişiler kısa sürede üye olarak Astropay kart edinebilirler.

Astropay Kart İçin Üyelik

Web sitemiz kullanıcıların takibini yapmak ve güvenliğini sağlamak için üyeliksiz işlem gerçekleştirmemektedir. Üye olmak için ilk koşul kişilerin 18 yaşından büyük olmasıdır. Bu konuda yanlış beyan veren kullanıcıların hesapları tespit edildiği takdirde bloke edilir. Her kullanıcı aynı bilgilerle sadece bir adet hesap oluşturabilir.

Daha fazla hesap açılmak isteniyorsa müşteri destek hattından ek bilgi alınır. Üyelik için gereken bilgilerin doğru ve eksiksiz girilmesi üyeliğin sorumluluğundadır. Üyelerin yanlış bilgi girişinden dolayı Astropay kart edinirken sorun yaşamamaları için bu bilgilerin doğruluğu önem arz eder.

Kişisel Astropay Kart

Alınan astropay kart tamamı ile üye olan kişiye özeldir. Karta ait bilgiler sadece satın alan kişiye gönderildiğinden üçüncü bir şahsın kart kullanımı söz konusu olmaz. Kullanıcının astropay kart bilgilerini paylaşması ve kartın kullanımına izin vermesi tamamı ile kendi sorumluluğundadır. Web sitemiz bu konuda gerekli güvenlik önlemlerini almış olup Astropay kullanımını garanti altına almıştır.

Kartlar Nasıl Satın Alınır?

Sitemizdeki üyelik yönergelerini okuyup kayıt işlemini tamamladıktan sonra satın alma aşamasına geçilebilir. Astropay almadan önce üyelik için girdiğiniz iletişim bilgilerinin doğruluğundan emin olmalısınız. Vermiş olduğunuz telefon numarası ve e mail adresi daha sonra size ulaşmak için kullanılacaktır. Satın alma aşamasında geçmeden önce sitemizde bulunan müşteri destek personeli size ulaşmaktadır.

Personelimiz ile iletişime geçerek satın almanın nasıl olacağını öğrenebilirsiniz. Satın alma için kredi kartı kullanımı henüz aktif değildir. Astropay kart almak banka hesabından havale ile mümkündür. Adınıza ait bir banka hesabınızın olması Astropay kart sahibi olmak için yeterlidir. Kart fiyatları güncel döviz kurlarına göre belirli aralıklarla değişebilir. Özellikle kurun dalgalandığı dönemlerde hem alışverişin kolaylaşması hem de kullanıcıların mağdur olmaması için sitemiz belirli fiyat politikaları izlemektedir.

Güncel fiyatları incelemek için web sitemizin ilgili kısımlarına bakabilir ya da müşteri destek hattına yazabilirsiniz. Uygun fiyatlı Astropay kart satın almak için mutlaka tüm fiyatları gözden geçirin. Yüksek limitli kartlar size fiyat açısından daha fazla avantaj sağlamaktadır. Bununla birlikte sadece deneme amaçlı olarak kart alımı da yapabilirsiniz. Özellikle Astropay ile ilk kez alışveriş yapacak olanlara özel 5 dolar değerinde kart satışlarımız başlamıştır. Bakiyenize göre almak istediğiniz kartı belirledikten sonra ister Türk Lirası ister döviz olarak para aktarımını yapabilirsiniz.

Türk lirası olarak bizlere gönderdiğiniz bakiye sitede bulunan kura göre çevrilmektedir. Kartınızın hazırlanması için para gönderimini yapıp destek personeline bildirmeniz yeterli olur. Sizin adınıza oluşturulan Astropay kart bilgileri, e mailinize ya da cep telefonunuza kısa mesajla gönderilir. Bu bilgileri kartınızı kullanana kadar muhafaza etmelisiniz. Aksi takdirde hem kart güvenliğinizi hem de paranızı tehlikeye atmış olursunuz.

Astropay Ödeme Yöntemi Neden Güvenli?

Bu yöntemin güvenilir olmasını sağlayan sebep kartın tek kullanımlık olmasıdır. Aynı zamanda kartın üzerinde kişisel bilgi olarak hiçbir veri yoktur. Kredi kartları ya da banka kartları gibi isim ve tarih içermezler. Bu yönü ile de güvenilir olmayan web sitelerinde bile kullanılabilir. Sizi kartın kopyalanması ya da kart numarasının tespiti gibi tehlikelerle karşı karşıya getirmezler. Astropay kart aynı zamanda hızlı işlem sağlar.

Herhangi bir banka onayı ya da kod aşaması ile karşı karşıya kalmazsınız. Size gönderilen pin kodunu ile aktif hale gelir. Kartların belirli bir son kullanma tarihi vardır. Uzun bir vadede kart aktif olsa da bu duruma dikkat etmeniz gerekir. Astropay kartınıza ait son kullanım tarihi size kartın pin kodu ile gönderilir. Ay ve yıl şeklinde belirlenen bu tarihten sonra kart ve bakiyeniz pasif hale gelecektir.

Astropay Kart Bozdurma

Astropay kartlar sitemizden satın alındığı gibi bozdurma işlemi de yapılabilir. Daha önce almış olduğunuz ve kullanmadığınız kartları yine güncel kur üzerinden bozdurabilirsiniz. Son kullanma tarihi yaklaşan ya da fazladan satın alınmış kartlar bozdurma işlemine uygundur. Daha önce düşük fiyatlı olarak satın almış olduğunuz Astropay kartları zararsız bir şekilde elden çıkarabilirsiniz.

Kartlarınızı bozdurmak için daha önce sitemize yapmış olduğunuz üyeliği kullanabilirsiniz. Bilgilerinizde herhangi bir değişiklik varsa bunları müşteri temsilcimize bildirmeniz gerekir. Temsilcilerimiz aynı zamanda kart bozdurma işlemi için gerekli adımları da size anlatacaktır. Astropay kart bakiyenizi unuttuysanız ya da kartınızla ilgili başka bir teknik sorun yaşıyorsanız 7 gün 24 saat temsilcilerimize not bırakabilirsiniz.

Ucuz Astropay Kart Alma

Astropay kartlar içlerinde genelde 10’un katları halinde bakiyeler bulundurur. Kart fiyatları ise günlük kura ve sitemizin fiyat politikasına bağlı olarak güncellenmektedir. Zaman zaman kullanıcılarımızın bu ödeme yöntemi ile tanışması için kampanyalar yapılır. Kampanyalarda kartları daha ucuza almak ve avantaj sağlamak mümkündür. Aynı zamanda çoklu Astropay kart alımı ve yüksek bakiyelerde de fiyat avantajı vardır.

Bu kampanyalardan faydalanmak için site kurallarına uygun şekilde üye olmak yeterlidir. Bizlere verdiğiniz iletişim adreslerinden sizlere zaman zaman kampanya duyuruları yapılır. Duyurularda kampanya süresi de belirtilmektedir. Bu süre içinde alacağınız kartlarda fırsatları yakalayabilir ve daha sonra kullanmadığınız kartları bozdurabilirsiniz.

Astropay kartlar uluslar arası platformlarda da kullanılır. Burada önemli olan nokta kartın kullanım amacı ve kullanıldığı yerdir. Bulunulan ülkenin kanunlarına göre yasadışı olan bir işlemde kartın kullanılması tavsiye edilmez. Bununla ilgili doğabilecek sorunlardan ise kart sahibi sorumludur.

Bu yüzden üyelik kısmında özellikle bulunduğunuz ülke bilgilerini doğru girmenizde yarar vardır. Astropay kartların çalınması ya da hacklenmesi gibi bir durum söz konusu dahi olmaz. Ancak yeterince güvenli olmayan sitelerde para karşılığı mal veya hizmet alamayabilirsiniz. Bu gibi durumlara karşı temkinli olmak için kartı kullanmadan önce kısa bir güvenlik araştırması yapılabilir. Web sitemiz ve sunduğumuz hizmetler tamamı ile, kartın yasal alanlar içinde kullanımını destekleyecek biçimde düzenlenmiştir.

Astropay Kart Ödeme Sistemi Hakkında
Etiketlendi:     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WHATTSAPP İLETİŞİM