İnternet üzerinden güvenle alışveriş imkanı sağlayan astropay, ön ödemeli bir karttır. Kredi kartı veya banka kartı gibi kişisel bilgilerin yer aldığı sistemleri kullanmadan alışveriş imkanı tanımaktadır. Özellikle son dönemlerde bilgisayar korsanlarının saldırıları nedeniyle ön ödemeli sanal kartlar çok daha önemli hale geldi. Nitekim uygun fiyatlar ve geniş ürün yelpazesiyle internetten alışverişi vazgeçilmez bir unsurdur. O yüzden buna devam edebilmek içinse, sanal kart güvenli bir alışveriş imkanı sağlıyor.

Online Ödemenin En Güvenli Hali

İnternet üzerinden gerçekleştirilecek olan alışveriş adına, online ödemenin güvenli yolu astropay kart olarak ön plana çıkıyor. Kolay birkaç işlem üzerinden dolum gerçekleştirilebilir. Ardından alınan 16 haneli kart sayesinde güvenle alışveriş yapılabilir.
– Oyun siteleri
– E ticaret siteleri
– Farklı ürün ve hizmet satışı gerçekleştiren siteler
Her geçen zaman daha fazla gelişerek değişik siteler üzerinden astropay kullanılmaya devam edilmektedir.

Çok Uygun Fiyatlarla Astropay Alımı

Ön ödemeli sanal kart alımı daha çok döviz kuru üzerinden yaşanan değişiklikle limitler belirlenmektedir. Bu konuda site üzerinden çok uygun fiyatlarla düşük komisyon eşliğinde cazip olanakları elde etmek mümkündür. 7/24 müşteri temsilcileri ile bağlantı imkanı sağlayan site kapsamında, güvenli yollardan dolum yapılabilir. Hızlı ve kolay yoldan, güvenilir şekilde internetten alışverişin keyfini çıkarmaya imkanı sağlayan astropay, en çok kullanılan kartlar arasında yer almaktadır. Belirlenmiş limitler dahilinde döviz kuruna bağlı olarak, hesaba aktarımı sağlanabilir ve kişisel bilgi olmadan alışveriş gerçekleştirilebilir.

Astropay Kullanımı
Etiketlendi:     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WHATTSAPP İLETİŞİM