Astropay Kullanım Avantajları

            İstediğiniz ürün ya da eşyaları, sanal ortam üzerinden bilgilerinizi verme gereği duymadan satın alabilmenizi sağlamakta olan astropay kodu, firmamız tarafınca sizlere sunulmaktadır. Tıpkı kredi kartlarında yer alan 16 haneli kart kodu bulunan sanal kart hizmetlerinde, alışverişlerinizin daha güvenli şekilde yapılabilmesi mümkün hale gelmektedir.

            Ancak dijital kart hakkında pek fazla bilgi sahibi olmayan kişiler, genel olarak başvuru sırasında ya da sonrasında ücret ödemesi gerektiğini düşünmektedir. Bahsedilen düşünce ise tamamı ile yanlıştır. Kod almak için yapacak olduğunuz başvurularınızda, herhangi bir ek ücret istememekteyiz. Yalnızca bakiye limitiniz için gerekli olan ücretleri ödemeniz gerekmektedir. Bahsedilen kartın sunduğu avantajların başında, anlaşmalı firmalar ile işlem yapması ve de tek kullanım hakkı olması gelmektedir.

 Bilgilerinizi Vermeden Alışveriş Yapın

            Farklı ve henüz yeni hizmete girmiş olan alışveriş sitelerinden, almak istediğiniz herhangi bir malzeme için ödeyecek olduğunuz ücretler konusunda kredi kartınıza başvurmanız gerekmektedir. Ancak bu durumda kart bilgilerinizin diğer kişilerin eline geçme olasılığı bulunmaktadır. Ancak özel olarak sunmuş olduğumuz sanal kart hizmetleri sayesinde, bilgilerinizi kesinlikle girmeden, anlaşmalı web sitelerini kullanarak, alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

 Mobil Cihaz Üzerinden Alışveriş Avantajı

            Ev ya da farklı yapı alanlarında olmadığınız zamanlarda, acil olarak internet üzerinden satın almak istediğiniz ürünler için gerekli olan akıllı mobil cihazları, aynı zamanda astropay kart kullanarak ödemelerinizi yapabilecek olduğunuz cihazların başında gelmektedir. Gerekli olan kod ve internet sitesi temini sonrasında, kısa süre içerisinde satın alma ödemelerinizi tek seferlik yapabilirsiniz.

Astropay Kullanım Avantajları
Etiketlendi:     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WHATTSAPP İLETİŞİM