Ön ödeme şifresi ile alışveriş kolaylığı sunan elektronik kart astropay olarak bilinmektedir. Astropay kart güvenlik açısından oldukça avantajlı bir karttır. Gerçek kart niteliği taşımaz. Tamamen dijital ortamda ödemeleri sadece 16 haneli şifre ile yönetmeyi sağlayan profesyonel bir sistemdir. Şifre oldukça güvenli olup kullanımı basittir. Şifreyi alabilmek adına kart satışı yapan bir web sitesi ile irtibata geçmek büyük öneme sahiptir.

Bu noktada ödeme yapılacak miktara göre kart satın almak ölçütler arasındadır. Aksi taktirde para üstü alamayacağınız için paranız içeride kalabilir. Çünkü şifre tek kullanımlıktır. Bunun en önemli sebebi güvenliktir. Şifre sisteme kaydedildiği için kullanıldıktan sonra iptal olmaktadır. Ancak yüksek miktarda fiyata sahip kart satın alıp, astropay bozdurma işlemi gerçekleştirilebilir.

Astropay Kart Nasıl Bozdurulur?

Astropay kart, satın alındıktan sonra pek çok şekilde kullanılabilir. Kullanım şekillerinden birisi de bozdurma yöntemidir. Kart bozdurma işlemi, paranızı TL nakit paraya çevirmenin tek yoludur. Çünkü astropay kart dolar kuru üzerinden satın alınır. Bozdurma işlemi de yine dolar kuru ile yapılmaktadır.

Bu nedenle astropay kart bozdurma işlemi için en yüksek kurdan işlem hacmine sahip, profesyonel firmalar tercih edilmelidir. Web sitenin canlı destek ekibine 16 haneli şifre ve paranın yatırılacağı banka hesabı iletilirse paranız en geç 5 dakika içinde hesabınıza yatmaktadır. Bozdurma işlemini gerçekleştirmeden önce dolar kurunu takip etmek, gerektiği durumlarda canlı destek ekibinden bilgi almak gerekli bir durumdur.

Astropay Kart Bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WHATTSAPP İLETİŞİM