Astropay kart dijital ortamda ekstra güvenlik önlemiyle alışveriş yapma imkanı sunan bir karttır. Bu kart yalnızca alışveriş yapma kolaylığı sunmaz. Tüm ödemeleri sanal ödeme kartından destek alarak yapabilirsiniz. Firmamızı arayıp personelimizden kart talep ettiğiniz anda 16 haneli kupon şifresi mail adresinize ulaştırılmaktadır.

Bu şifre ile tek seferlik alışveriş yapılmakta ve alışverişten hemen sonra kart iptal edilmektedir. Ayrıca astropay kart bozdurma işlemi sayesinde kredi kartı ile alışveriş yapmanıza gerek kalmıyor. Böylece kart bilgilerinizin çalınma riski de ortadan kalkmaktadır. Kartlar fiziki değildir. İnternet üzerinden sanal kuponlar gönderilmektedir. Bu kuponlar 10, 15, 20, 25, 50, 250, 500 dolar olarak ücretlendiriliyor. Müşterilerimiz ödeme değerine göre kupon satın almaktadır. Ödemeden sonra kart kuponu iptal edilir. Bu sebeple ödeme değerinde kupon satın almak oldukça önemli bir durumdur. Ayrıca astropay kart bozdurma işlemi sırasında güvenlik üst düzeyde sağlanır.

Size verilen pin kodu firma temsilcimiz dahil kimse tarafından bilinmemektedir. Ödeme işlemi sırasında ”ön ödemeli kart” seçeneği tercih edilirse astropay bozdurma işlemi gerçekleştirilebilir. Astropay kart ile yalnızca ödeme işlemi gerçekleştirilmez. Sanal oyun ödemeleri, e kitap alışverişi gibi işlemler de büyük bir rahatlıkla gerçekleştirilebilir.

Son dönemlerde sıklıkla kullanılan sanal ödeme yöntemi sayesinde kişisel bilgilerinizin üçüncü şahıslar ile paylaşma gerekliliği ortadan kalkmaktadır. Siz de güvenli alışveriş yapmak istiyorsanız güler yüzlü personelimiz ile anında iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat özveriyle hizmet vermektedir.

Astropay Kart Nasıl Satın Alınır?

Dijital ortamda tek kullanımlık şifre ile güvenli bir alışveriş yapmak isteyenler için astropay kart oldukça doğru bir seçim olacaktır. Astropay kart satın alma işlemi oldukça kolaydır. Web sitemiz üzerinden belli adımları takip ederek satın alabilir, anında astropay kart bozdurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Öncelikle web sitemizden astropay fiyatları sekmesine tıklamak gerekmektedir. Bu aşamada stokta yer alan kart fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Astropay kart sıklıkla talep edilen popüler bir ödeme yöntemi olması sebebiyle stoklarda tükenmektedir. Daha sonra canlı destek sayfasına tıklayarak müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmek gerekmektedir. Müşteri temsilcimize istek ve beklentilerinizi ileterek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kart seçilerek satın al buton tıklandıktan sonra işlem gerçekleştirebilir. Satın alma işlemi sırasında banka havalesi, eft ya da kredi kartı kullanabilirsiniz.

Bu aşamadan sonra mail adresinize anında şifre iletilmektedir. Bu şifre tamamen müşteriye özeldir. Şifreyi kullanarak anında alışveriş yapmak, astropay bozdurma işlemini gerçekleştirmek mümkündür. Firmamız resmi standartlara uygun olarak hizmet veren sanal kart sitesidir. Türkiye resmi izinler çerçevesinde hizmet veriyoruz. Son dönemlerde ortaya çıkmış olan, resmi resellere sahip olmayan sanal kart satış siteleri bulunmaktadır. Bu noktada dikkatli olmak oldukça büyük öneme sahiptir. Web sitemiz üzerinden güven veren bir hizmet alabilir astropay bozdurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Astropay Kart İle Ödeme İşlemi 

Son dönemlerde artan dolandırıcılıklar özellikle sanal alışverişlerde kendini gösterme başlamıştır. Kart bilgileri ve diğer kişisel bilgileri çalınan müşteriler büyük mağduriyetler yaşamaktadır. Bu sebeple sanal kartlara olan talep her geçen gün artmaktadır. En güvenilir ve en kaliteli sanal kart Astropay ile güvenli alışveriş yapmak mümkündür.

Üstelik astropay kart satın alma ve astropay kart bozdurma gibi işlemler firmamız tarafından en güvenli şekilde çözülmektedir. Bu noktada astropay kart ile ödeme yöntemi ve para yatırma işlemi nasıl gerçekleştirilir? İşlem oldukça basittir. Kartı satın aldıktan sonra mail adresine pin ya da CVV numarası gönderilmektedir. Bu numara 16 hanelidir. Ayrıca tek kullanımlıktır. Alışveriş tamamlanır tamamlanmaz şifre iptal edilir ve bir daha kullanılmaz. Dolayısıyla para üstü vermez. Satın alınacak kart ücreti yüksek miktarda olmamalıdır.

Ancak kart şifresi kullanılarak astropay kart bozdurma işlemi gerçekleştirilebilir. Böylece karttaki para nakit paraya çevrilebilir. Astropay kart ile alışverişler dolar cinsinden gerçekleşir. Ancak astropay bozdurma işlemi TL cinsen yapılmaktadır. 7/24 hizmet vermeye devam eden canlı destek hizmetimizden destek alabilirsiniz. Böylece sanal kart hakkında her türlü bilgiyi edinme şansı yakalamak mümkündür. Sanal kart satış ve bozum işlemlerinde hassasiyetle çalışıyoruz. Bu noktada müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, müşterilerinden taktir ve teşekkür almaktadır.

Astropay Kart Bozdurma İşlemi 

Ülkemizde astropay kart satış işlemleri belli firmalara verilmektedir. Bu noktada izinli olmayan firmalar resmi resellere sahip değildir. Firmamız ise Türkiye’nin resmi resellere sahip sayılı astropay kart satış firmalarından biridir. Ayrıca web sitemiz üzerinden astropay kart bozdurma işlemi oldukça kar sağlamaktadır. Düzenli olarak kur takibi yapan profesyonel personelimiz astropay bozdurma işlemini en yüksek kurdan gerçekleştirmektedir.

Peki astropay kart bozdurma işlemi nedir?

Kart üzerinden her zaman alışveriş yapılmamaktadır. Kart satın alma işlemi tamamlanırken işlem, dolar üzerinden gerçekleştirilir. Daha sonra kartta yüklü olan paranın TL değerine çevrilerek belirtilen hesaba yatırılması işlemine astropay bozdurma adı verilmektedir. İşlemi gerçekleştirmeden önce müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek kur fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kur fiyatlarının yükselişi ve düşüşü tarafımızdan dikkate alınmaktadır. Kur fiyatlarını dikkate alarak astropay kart bozdurma işlemini gerçekleştirmek mümkündür. Gerekirse işlemi ertelemek mümkündür. Bu noktada müşteri temsilcimiz soru ve görüşlerinize her zaman açıktır. Resmi resellerle çalışmaya devam eden firmamıza astropay kart bozdurma aşamasında da güvenebilirsiniz. Bozdurma işlemi sırasında kod numarasını müşteri temsilcimiz sizden almaktadır. Kod numarası ile birlikte farklı bir banka numarası da talep ediyoruz. Bu aşamadan sonra astropay bozdurma işlemini hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlıyoruz.

Müşterilerimize düşen görev ise bizden gelecek olan havale veya eft mesajını beklemek olacaktır. Kur fiyatlarını da dikkate alarak gerçekleştirmiş olduğumuz işlemlerden sonra paranız en fazla 5 dakika içinde hesabınıza yatmış olacaktır. Uzun yıllardan gelen tecrübemiz ile astropay satış işlemleri gerçekleştiriyoruz. Ayrıca astropay bozdurma işlemleri sırasında da öncelikli hedefimiz müşterilerimizin beklentileri olmaktadır.

Güvenli ve Hızlı Alışveriş İmkanı

Türkiye’de adını hızla duyuran sanal kart astropay, tarafımızdan Türkiye’nin her yerine satışa sunulmaktadır. Bu noktada astropay bozdurma ve satış işlemi gerçekleştiren binlerce firma mevcuttur. Ancak bu firmaların bir kısmı resmi izinlere sahip değildir. Bu sebeple gerekli güveni sunmaz. Firmamız resmi resellere sahip olmakla birlikte bu bilgiler web sitemiz üzerinde mevcuttur. Bu sebeple astropay kart bozdurma ve satış işlemleri sırasında sunmuş olduğunuz kişisel bilgilerinizin gizliliği özenle korunmaktadır. Bu noktada firmamız müşterilerine gerekli güveni vermektedir.

Müşteri temsilcilerimiz ve firma personelimiz 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam etmektedir. Her türlü soru ve görüşleriniz için iletişime geçmek ve bilgi almak mümkündür. Ayrıca web sitemiz üzerinden para yatırma, çekme ve satın alma gibi işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmek mümkündür. Hızlı ve güvenli bir şekilde astropay kart bozdurma ile paranızı nakit paraya çevirebilirsiniz.

Firmamız astropay bozdurma sırasında kur fiyatlarını özenle takip etmektedir. Paranızı en yüksek kurdan bozdurmak yine web sitemiz üzerinden mümkündür. 7/24 hizmet veren güler yüzlü personelimizden kur fiyatları hakkında bilgi almak mümkündür. Sanal ödemelerde güvenli ve hızlı işlem yapmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Astropay Bozdurma Güvenli Ödeme Yöntemi: Astropay Kart

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WHATTSAPP İLETİŞİM