Güvenli ve hızlı bir ödeme yöntemi olan astropay giderek yaygınlaşmaktadır. Karta olan bu ilgi, birçok yeni satış noktası oluşmasını sağlamaktadır. Ancak kartın güvenli adreslerden alınması önerilmektedir. Bu konuda ciddi hizmet veren satış merkezleri tercih edilmektedir. Bununla birlikte kartın bazı özellikleri bilinmelidir. Aksi halde bu işlemden zarar görmek kaçınılmaz olacaktır.

Kart Limitinin Belirlenmesi

Astropay, belli fiyatlar üzerinden satışa sunulmaktadır.  Her kartın belli bir limiti vardır. Buna göre 10 dolardan başlayarak, istediğiniz kart limitini seçebilirsiniz. Kartın en önemli özelliği, tek alışverişte kullanılabilmesidir. Dolayısıyla kart alırken alışveriş yapacağınız limiti göz önünde bulundurmanız gerekecektir. İhtiyacınız olan limitin çok üzerinde veya altında kartları satın almamanız tavsiye edilmektedir.

Alışveriş yaptıktan sonra kartta hala bir miktar para kalabilir. Bunun için endişe etmenize gerek yoktur. Çünkü astropay kart bozdurma seçenekleri ile kartta kalan limiti geri alabilirsiniz. Bunu yaparken de yine güvenli merkezlerden işlem yapmanız önemlidir.

Kart Bozdurmanın Kriterleri

Astropay kartlar, dolar üzerinden satışa sunulmaktadır. Kartın satın alımı ve bozdurulması doların o günkü kuruna bağlıdır. Doların günlük kurunun bilinmesi, bozdurmanın daha bilinçli yapılmasını sağlar. Bazı güvensiz merkezler, bozdurma işleminde değerinin çok altında işlem yapabilmektedir. Bu durum, müşterilerin zarar etmesine neden olmaktadır.

Sizlere Astropay konusunda güvenli hizmet veren sistemimizden yardım alabilirsiniz. Kartların satışı ve bozdurulması güncel döviz kurları üzerinden yapılmaktadır. Sistem hakkında öğrenmek istediğiniz bilgileri tarafımızdan alabilirsiniz.

Astopay Alım Ve Bozdurma İşleminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WHATTSAPP İLETİŞİM